sky
lift

Неймовірно страшні ліфти

Навіщо писати про жахіття, запитаєте ви. І справді, неприємностей у житті достатньо, але наша мета не налякати, а розповісти про справді небезпечні та умовно «страшні» ліфти.

Ми не дарма поділяємо ці поняття. Страх може викликати моторошний ліфт у звичайній будівлі, зіпсований вандалами, і це справді небезпечно для життя.

Зовсім інший страх виникає, якщо для посилення враження в конструкції спеціально передбачені елементи, що викликають приплив адреналіну. У світі достатньо таких прикладів!

Дуже страшний ліфт без дна!

Входячи в ліфт у хмарочосі Sky Tower (Нова Зеландія), не забудьте пристебнутись! Жартуємо, звісно. Але для тих, хто вирішив покататися на верх вежі вперше, враження можуть бути не найприємніші. За 40 секунд ви можете піднестися на 304-метрову висоту. Це саме те відчуття, про яке говорять: «серце пішло в п’яти». А все тому, що підлоги в пасажирській кабіні немає! Вірніше, вона є, але її не видно, бо підлога зроблена зі скла. Зрозуміло, скло дуже товсте і міцне, але все ж таки…

У лондонському Southside Shopping Centre пішли іншим шляхом. На абсолютно нормальне днище кабіни нанесли об’ємний малюнок, який імітує підлогу, що провалилася. Відвідувачі шоковані, і всі як один відсахуються побачивши таке неподобство! Нам здається, що художник, який намалював таку реалістичну 3D картину, лише хотів нагадати просте правило: дивіться під ноги, коли входите в ліфт.

Увага, ліфт спливає!

Цілком несхожі відчуття дарує інший «страшний ліфт». Встановлене усередині величезного вертикального акваріума, це диво техніки з герметичними, але прозорими стінками дозволяє зсередини оглядати життя риб, поки гості готелю Radisson (Берлін) рухаються до оглядового майданчика вгорі. Красиво до запаморочення! Трохи бентежить лише усвідомлення, що навколо ліфта приблизно мільйон тонн води, яка наповнює 16-метровий акриловий циліндр.

Як подбати про безпеку пасажирів у ліфті

Найстрашніші ліфти зовсім не ті, де штучно зроблено ілюзію порожнечі під ногами.

По-справжньому небезпечний ліфт там, де за обладнанням не стежать, порушують експлуатаційний режим та періодичність техоглядів.

Вивчіть та дотримуйтесь правил користування ліфтом, це вбереже вас від застрягання між поверхами. Навчіть цьому ваших дітей, не дозволяйте їм грати, перебуваючи у ліфті. Запобігайте спробам зіпсувати внутрішній пристрій кабіни та панелей керування.

Ми можемо побудувати будь-який красивий сучасний підйомник у будь-якій будівлі, і він буде абсолютно безпечним за умови дотримання норм користування, у тому числі максимально допустимого навантаження за кількістю людей або вагою.

 Компанія SkyLift закликає: якщо ви хочете, щоб ваш домашній підйомник не виглядав як на картинці вище, ви можете замовити капітальний ремонт, обслуговування або купити ліфти, залишивши заявку на сайті чи в месенджері.

Можна просто зателефонувати та отримати консультацію, і навіть запросити спеціаліста на виміри безкоштовно. Зробіть це сьогодні!

схожі статті