sky
lift

Хороший ліфт – новий ліфт!

Ремонти, техобслуговування, звичайно ж, продовжують термін служби застарілих підйомників. Але ніхто не буде сперечатися, що дійсно хороший ліфт – це новий. Тому розглянемо переваги нового обладнання.

Переваги нових ліфтів

Ми замінюємо морально застаріле і повністю зношене підйомне устаткування дійсно хорошими енергозберігаючими, функціональними ліфтами.
хороший лифт

Високу швидкість заміни і економію забезпечує використання існуючих напрямних, противаги і ще деяких деталей старого ліфта.

Це дає до 30% економії на монтажі та доставці оснащення і прискорення процесу заміни на 2 – 3 тижні. Загальна сума витрат на демонтаж, створення, доставку і установку нашого підйомника в результаті виходить до 50% менше, ніж при повній заміні. Ну, хіба у нас не найкращий ліфт?

До переваг нового хорошого ліфта відносяться:

1. Паливний розгін і зупинка кабіни без ривків і поштовхів, забезпечує комфортабельність поїздки, нижчий рівень шуму і вібрації в приміщенні.
2. Нові моделі лебідок легші, зі збільшеним ресурсом роботи, в них зменшено навантаження на червячную пару, за рахунок чого повільніше зношуються гальмівні колодки.
3. Двигун хорошого ліфта більш ніж в два рази економить електроенергію і менше нагрівається, завдяки чому довше служить.
4. Всі механізми і вузли нових моделей підйомників мають поліпшені експлуатаційні характеристики.
5. Безпека нового хорошого ліфта посилена двома системами гальмування.
6. Кабіна ліфта обладнана аварійним освітленням, антивандальними оздобленням, панеллю керування і приладами освітлення.
7. Дверцята шахти хорошого ліфта оснащуються замками з маркуванням СЕ (розраховані на безперебійну роботу не менше 1 млн циклів).
8. Диспетчеризація. У разі надзвичайної ситуації, пасажири мають підтримку диспетчера й евакуюються з кабіни через всього півгодини.
9. Термін служби – 25 років.

Замовити хороший ліфт

Наші ліфти різних, добре перевірених марок вітчизняного і імпортного виробництва, прості в установці і обслуговуванні, комфортні для пасажирів, адаптовані до українських умов експлуатації, мають бюджетну вартість запасних частин і відмінний дизайн.

Ми гарантуємо короткі терміни поставки ліфтового обладнання, доступну вартість, якісний монтаж і технічне обслуговування. Підйомник від «Скайліфт! – це хороший ліфт!

 

схожі статті