sky
lift

Навчання та стажування електромеханіків

Наша компанія набирає на офіційну роботу в Європі електромеханіків. Для працевлаштування в Естонії, Латвії чи Німеччині перевага віддається співробітникам технічних спеціальностей з досвідом роботи в ліфтовій сфері, але є і навчання

Після того, як документи в Україні зібрані і оформлені, отримано латиське запрошення та вид на проживання електромонтер відправляється в Даугавпілс, в офіс нашої компанії. Там новоспечений співробітник проходить медкомісію, отримує страховку і ID-карту.

Навчання і випробувальний термін

Наступний етап – випробувальний термін. Протягом двох – трьох місяців стажист показує те, що вміє, навчається відсутнім знанням і отримує досвід. Стажування здійснюється в Ризі. Попередньо перед початком робіт всі проходять короткий курс з техніки безпеки і отримують вступний інструктаж.

 

Залежно від кількості нових людей і їх професіоналізму використовуються чотири варіанти навчання:

  • створюється бригада з стажера та майстра, навчання відбувається в процесі роботи;
  • учень прикріпляється третім до бригади фахівців. Його завдання вчитися, подавати інструменти, допомагати;
  • два стажиста працюють разом, а майстер допомагає їм, показує і підказує, що і як робити;
  • досвідчені монтажники, які знають, як встановлювати підйомне устаткування, але не мали справи з брендами КОНІ і Шиндлер, тобто не знають технологію монтажу саме цього оснащення, працюють удвох. Майстер підключається в ключові моменти, підказуючи, в чому відмінності, і як потрібно робити на цьому етапі. У цьому випадку співробітники отримують оплату в повному обсязі, як фахівці.

 

Фінансові умови

За навчання стажист не платить, більш того, під час навчання монтажник отримує 50% зарплати майстра. Припустимо вартість роботи – 250 євро за поверх, майстру сплачується – 125 євро, а стажисту – 75 євро, в результаті в місяць зарплата учня становить близько 1000 євро.

Під час відрядження всі співробітники нашого підприємства (включаючи стажистів) проживають в орендованих компанією квартирах (по 2 людини в кімнаті). Вони забезпечуються інструментами і спецодягом, а також транспортом до місця роботи.

Після успішного проходження стажування фахівці розподіляються в бригади по дві людини і відправляються на роботу в інші міста Латвії, Естонії або Німеччину.

З питань працевлаштування та навчання в Європі телефонуйте +380671307297 і заповніть форму нижче.

 

Заповніть форму

[contact-form-7 id=”3238″ title=”Форма для вакансий” html_class=”resume”]

схожі статті