sky
lift

Процес замовлення і установки ліфта – інструкція

Постараємося максимально допомогти своїм замовникам і скоротити час на збір інформації. Пропонуємо інструкцію по всіх етапах від ідеї до запуску ліфта.

Для встановлення підйомного обладнання вам необхідно пройти кілька етапів спільно з нашою компанією. У кожному конкретному випадку вони можуть трохи відрізнятися в залежності від початкових умов.

Адже ліфт може бути потрібен для споруджуваного будинку або вже готового, встановлюватися вперше або на заміну застарілого. Так для зведеної будови без ліфта його монтаж потребує висновку експерта, що гарантує, що підйомник не принесе шкоди конструкції будівлі.

Этапы установки лифта

 1. Подача заявки. Опишіть призначення і завдання які повинен виконувати ваш ліфт, а так само з якою метою і для яких навантажень плануєте його використовувати. Це ви можете зробити, заповнивши форму “Заявку на розрахунок” на сайті або зателефонувати за номером (044) 337-04-66 та розповісти нашому фахівцеві.
 2. Кошторис по вашому проекту. Протягом доби ми виконуємо попередній розрахунок ліфта на підставі поданої вами інформації (призначення і вид ліфта, вантажопідйомність, швидкість, габарити, обробка) і запропонуємо вам варіанти на різний цінове рішення, відправимо на пошту.
 3. Проект. Наші фахівці розробляють проект, в який входять креслення, розрахунки навантажень, пояснювальна записка і т. Д. Ми також виконуємо узгодження документації в відповідних організаціях. Вартість проекту входить в ціну ліфтового обладнання і окремо не оплачується.
 4. Ліфтове устаткування. Ми виконуємо оперативну поставку сертифікованого імпортного підйомного обладнання та доставку його на об’єкт.
 5. Монтаж. При необхідності спочатку наші фахівці демонтують старий ліфт або обладнають нову шахту і встановлюють в неї ліфт. Монтаж підйомника може виконуватися одним з трьох способів:
 • поелементний (на місці обладнання збирається з окремих вузлів);
 • блоковим (зібрані у великі блоки деталі встановлюються краном);
 • тюбінговий (об’ємні елементи шахти монтуються з уже вбудованими вузлами ліфтового обладнання).
 1. Будівельні роботи. При необхідності в шахті, приямку, машинному відділенні виконуються будівельні та оздоблювальні роботи.
 2. Оздоблення кабіни. У кабінці на замовлення клієнта підбираються оздоблювальні матеріали стін, стелі, підлоги, освітлення, панель управління і т. д. Якщо потрібно, встановлюються відеокамери, кондиціонери, очисники повітря та інше.
 3. Пуско-налагодження. Відкладаються і перевіряються всі системи, включаючи диспетчеризацію, відеоспостереження, пожежну та охоронну сигналізацію.
 4. Сертифікація. Для введення в експлуатацію ліфтове обладнання проходить техогляд і отримує сертифікат, що підтверджує його відповідність будівельно-технічним нормативам і правилам безпеки.
 5. Техпідтримка і сервісне обслуговування. Надалі при експлуатації ліфта наша компанія забезпечує його надійну і безперебійну роботу, підписується договір про обслуговування нового ліфта. Наші послуги включають цілодобову роботу диспетчерської служби, регулярне технічне обслуговування за договором, ремонт і модернізацію.

Замовити установку ліфта

Наша компанія «Скайліфт» запрошує до співпраці будівельні компанії, ОСББ та власників багатоповерхових житлових і комерційних будівель.

Ми пропонуємо інноваційні технічні рішення, європейська якість, імпортне обладнання, професійний підхід і прийнятні ціни.

схожі статті