sky
lift

Гигантская башня для тестирования скоростных подъемников

Презентуємо вам ще одну світову пам’ятку – вежу для випробувань швидкісних ліфтів.

Найвищою будівлею Німеччини вважається випробувальна вежа (246 метрів). Вона розташована на південному заході країни в місті Ротвайль. Ви правильно зрозуміли, назва має відношення до собак.

Ротвейлери виведені в цьому невеликому містечку, названому так на честь червоної плитки для підлоги, знайденої при зведенні Ротвайль.

Тестова вежа

Гігантська будова у вигляді спіралі спроектували і побудували для тестування і сертифікації швидкісного підйомного обладнання. Її застосування – можливість прискорити зведення висоток на всій планеті, навіть ті, що ще проектуються.

Туристичні можливості

Практичні німці наділили випробувальну вежу і ще однієї дуже корисною функцією – туристичної. На вершині будівлі розташована простора оглядова площадка, що дозволяє насолоджуватися панорамою всього міста з висоти 232 метрів.

До речі, ця найвища оглядова платформа Німеччини дуже популярна у туристів. А щоб відвідувачі не нудьгували, поки дійде їхня черга піднятися наверх для огляду, навколо висотки розташовані банери, що дають можливість ознайомиться з цікавою інформацією про вежі і місті.

Будівля ввели в експлікацію і відкрили для відвідування туристами в кінці 2017 року. А в 2018 році проект будівель і фахівці, які розробили його, отримали премію Бальтазара Неймана. Ця нагорода дається за досягнення, що перевершують сучасні техстандарти.

Технічні особливості

На будівництво випробувального комплексу витратили понад 43 млн доларів. І не дарма, вежа – витвір архітектурного та інженерного мистецтва. Підносячись високо над містом, вона виглядає дуже грандіозно і красиво.

Всередині будівлі розташовано 12 шахт пасажирських підйомників, за якими кабінки переміщаються зі швидкістю 18 м / с (65 км / ч). Але призначене будова для випробування підйомників новітнього типу MULTI.

Це ліфтові системи, що рухаються вертикально і горизонтально з великою швидкістю і позбавлені звичайних тросів, електрокабелів і противаг. Вони будуть їздити на магнітних двигунах.

Застосування підйомників MULTI зменшить місце, необхідне для ліфтів на 25 – 40%. А це дуже важливо для ОАЕ, Саудівської Аравії та інших країн Близького Сходу і Азії, в яких дуже дорога земля і високі хмарочоси.

А наша компанія продовжує радувати своїх клієнтів високою якістю підйомного обладнання та професійними послугами по монтажу, ремонту, модернізації та заміни ліфтів.

схожі статті