sky
lift

Заробляй під час навчання! Звіт по стажуванню і навчанню спеціалістів.

Сьогодні багато фахівців ліфтової сфери, які ще не виїхали працювати за кордон, не можуть знайти собі застосування і гідну оплату праці в Україні. Наше підприємство має офіційні представництва в Латвії, Естонії та Німеччині, отримує великі замовлення на установку ліфтів у країнах ЄС, тому привертає професіоналів, а також навчає монтерів та оплачує практику стажистам.

Навчання в Латвії та Естонії

Наша компанія має офіційне представництво в Латвії, в Даугавпілс. Монтери «Скайлифт» встановлюють підйомне обладнання в Естонії, Латвії та Німеччини. Ми запрошуємо для співпраці електромеханіків з досвідом роботи і частковим досвідом для проходження навчання.

Фахівці з досвідом відразу працевлаштовуються в нашу компаню, всі подальші взаємодії відбуваються тільки офіційно з оформленням всіх документів, дозволів і страховок (робоча віза оформляється в тій країні, в якій працює сортрудник: Латвія, Естонія, Німеччина). Так само ми розглядаємо і інших технічних фахівців-ліфтовиків, навчаємо новачків (бажано фахівців суміжних специалностей).

Навчання абсолютно безкоштовне. Крім того, протягом усього періоду навчання майбутній електромеханік одержує оплату за свою працю, яка становить більшу половину зарплати фахівця. Для наочності переведемо це цифри: майстер за встановлення одного поверху ліфта отримує 125 €, а учень – 75 €, що за місяць накопичується в 1000 €.

У відрядженні, а навчання проводиться в Латвії, стажисти, як і інші співробітники,  живуть в знятих нашою компанією квартирах по двоє в кімнаті. Ми беремо на себе витрати і щодо забезпечення всіх співробітників, включаючи стажистів, спецодягом, інструментами і транспортом.

Звіт про результати навчання за травень-червень 2019 року

Кожен місяць заявляють про бажання навчитися спеціальності Монтажник ліфтів близько 50-70 чоловік (у середньому за травень та за червень 2019). Серед подавачів завки вчитися ми проводимо жорсткий відбір, далеко не всі фахівці можуть перекваліфікуватися або успішно пройти стажування.

Вимоги та побажання до майбутніх фахівців: насамперед це повинні бути фізично підготовлені люди, при цьому перевага віддається електромеханікам в будь-якій сфері, фахівцям з монтажу металевих і пластикових конструкцій та ін.

В середньому на навчання із загальної кількість потрапляє 3-5 чоловік. Деякі відсіваються ще на стадії збору документів. В Україні потрібно зібрати певний пакет ксерокопій і довідок. Здобувач отримує з Латвії запрошення і вид на проживання. Далі слід його поїздка в Даугавпілс, у наш офіс, проходження медичної комісії, оформлення страховки та отримання ID-карти.

У червні пройшли успішно співбесіду, оформили документи – 5 чоловік, але в Європу поїхали тільки троє, один з яких в процесі випробувального терміну поїхав додому (виявився фізично не підготовленим, робота не офісна). У підсумку, з усіх претендентів за червень пройшли навчання, отримали сертифікати фахівця і продовжили працювати монтажниками тільки двоє.

Такі результати не рідкість, з тих, що подавали документи на навчання, працювати зазвичай залишалися 1 – 3 людини (за підсумками року 2019, взято середнє число на 7 місяців). Ці підсумки обумовлені не якимись особливими вимогами або труднощами, просто потрібно звернути увагу, що робота фізична і заздалегідь розраховувати свої сили.

Ми готові навчати, ділитися знаннями, досвідом і йти на зустріч.

 

За 2019 рік пройшли співбесіду і успішно працюють в Естонії та Німеччини – 19 фахівців, що пройшли навчання в Латвії (проводилося тільки у весняно-літній період:травень, липень) – 7 осіб.

“Скайлифт” продовжує розширюватися, кількість замовлень на встановлення ліфтів у європейських країнах зростає. Це пов’язано з якістю підготовки українських фахівців, їх професіоналізм затребуваний, йому віддають перевага щодо інших.
Ми беремо на роботу співробітників з досвідом і так само будемо продовжувати стажування і навчання.

Хочете працювати електромеханіком (монтажником ліфтів) в Європі, встановлювати ліфти провідних брендів KONE, OTIS, Thyssenkrupp, Schindler? Готові трудитися, пройти стажування, і стати фахівцем?
Ви можете почати навчання і заробляти вже з першого місяця.

Звертайтеся за телефоном +380671307297 з вами зв’яжеться наш фахівець і домовитися про час співбесіди.

схожі статті