sky
lift

Огляд ліфтів для котеджів. Який краще

Для одних людей установка домашнього ліфта в котеджі – це вимушена необхідність, внаслідок вродженою чи набутою інвалідності, для інших – це можливість зробити своє життя більш комфортним. Тому параметри, який ліфт краще у всіх різні.

Гідравлічний або пневматичний ліфт, який краще?

Якщо розглядати такий параметр, як вартість, а в останні роки це обладнання стало більш доступним, то ціна традиційних підйомників коливається від 15 до 100 тис. $, В залежності від габаритів і додаткових параметрів. А ось пневматичні підйомники коштують 20 – 28 тис. $. Їх відносна дешевизна пояснюється зовнішнім монтажем, без побудови шахти. Такі ліфти мають і особливий бонус – панорамний дизайн.

Невеликим недоліком пневматичних ліфтів є їх малогабаритність, тобто вони для більшості інвалідів не годяться, тому що коляска в них не увійде. У кабінці вакуумного підйомника можуть їхати тільки стоячи 1 – 2 людини. Природно меблі або велику побутову техніку в них теж не транспортують. Зате в цьому перевага у гідравлічних ліфтів.

 

Виробники котеджних ліфтів

 1. Котеджний ліфт IGV

Італійська компанія IGV S.p.A. майже півстоліття вважається виробником еталонів у сфері пасажирських підйомників для котеджів. Це дизайнерське підйомне устаткування пропонується в широкій лінійці моделей.

Ліфти DomusLift і SuperDomus високотехнологічне прикраса сучасних котеджів, що поєднує стильний дизайн і функціональність. Ці висококласні ліфти монтуються, як в металеві каркасні шахти, так і в панорамні, працюють на гідравлічному або електричному приводі.

 

 

 

 

 

 

2. Котеджний ліфт Movilift (Італія)

Ліфтове устаткування MoviLift виробництва Італія пропонується на українському ринку в широкому асортименті. У тому числі компанія реалізує домашні ліфти і підйомники для інвалідів-візочників, виготовлені за сучасними високим європейським стандартам і технологіям.

Ліфти цієї компанії виробника характеризуються інноваційними системами управління, легкі у використанні, мають високу якість і надійність. Продукція Movilift використовується по всій території ЄС, в Африці, Азії і на Близькому Сході.

  1. Котеджний ліфт Braun (Німеччина, Китай)Спеціальна пропозиція по ліфтах для котеджів і ліфтів для інвалідів у спільній німецько-китайської компанії Braun. Її асортимент і дуже прийнятні ціни дозволяють підібрати спеціальний домашній ліфт для будь-яких технічних умов і можливостей замовника. Дуже широка асортиментна лінійка.

Який ліфт краще, вирішувати вам. А ми готові вас завжди проконсультувати і допомогти з вибором.

 

схожі статті