sky
lift

Китайські ліфти-рекордсмени

В останні роки китайські ліфти склали серйозну конкуренцію аналогам європейського виробництва. Часи, коли техніка з Китаю вважалася низькопробної і неякісної, стрімко йдуть в минуле. Великі компанії впевнено роблять ставку на якість, завойовуючи ринки СНД.

Не будемо приховувати, що китайці мають сміливу звичку «запозичувати» деякі технологічні розробки світових лідерів. Однак кінцевому споживачу це йде тільки на користь: за аналогічної якості китайські ліфти стоять помітно дешевше. Китайським виробникам є, з чого брати приклад: сучасна Піднебесна встигла відчути на собі всі переваги інноваційних ліфтів. Розглянемо кілька таких суперновінок.

 

Китайський ліфт – рекордсмен за швидкістю

У Китаї запущений в експлуатацію швидкісний ліфт, «літаючий» зі швидкістю 75,6 кілометрів на годину. Рекордсмен розташований в південній частині КНР, у висотній будівлі фінансового центру CTF Finance Center, Гуанчжоу. Авторами проекту стали не китайці, а їх японські колеги. Всього за 25 секунд кабіна ліфта піднімається на висоту в півкілометра до верхньої точки хмарочоса. Заявлена ​​швидкість – гранична, це значення було зафіксовано під час випробувань. В ході експлуатації ліфт буде підніматися трохи повільніше.

Інші відмінні риси китайського швидкісного підйомника – практично повна відсутність шуму і вібрацій під час переміщення, а також плавна зупинка кабіни за рахунок вдосконаленої гальмівної системи.

 

Найпотужніший ліфт в світі

Цей гігант також був побудований на території Китаю – в провінції Хубей. Підйомник призначений для переміщення суден на найбільшій в світі греблі на річці Янцзи. Суднопідіймальний ліфт забезпечує роботу гідроелектростанції «Три ущелини», поєднуючи верхній і нижній яруси високої греблі. Вантажопідйомність механізму становить 3000 тонн – цей показник вражає, адже вага самого ліфта становить всього 16 тонн. Розрахункова висота переміщення – 113 метрів. Завдяки ультрапотужному підйомнику, суду скоротили час підйому з чотирьох годин до 40 хвилин.

Ми впевнені, що в Китаї буде побудовано ще багато ліфтів-рекордсменів. Наша компанія робить все для того, щоб технічні новинки ліфтової індустрії активно впроваджувалися і в нашій країні.

схожі статті