sky
lift

Особливості котеджного ліфта

Підйомники для котеджів значно відрізняються від традиційних пасажирських ліфтів, які ми звикли бачити в багатоповерхівках, за різними параметрами. Котеджні ліфти спочатку проектуються з урахуванням планування будівлі.

Переваги «коттеджників»

Вони припускають високу надійність, безпеку і простоту обслуговування. Невеликі габарити, складові 1,5 м2 площі дозволяють встановлювати підйомники такого типу навіть в тих випадках, коли будівля вже побудовано і спочатку ліфт в ньому не планувався.

коттеджный лифт

Важливою перевагою котеджного підйомника виступає компактність обладнання. Воно не вимагає машинного відділення і приямка (ліфта досить похилій поверхні, що опускається всього на 10 см нижче підлоги).
Гідроагрегат (а найчастіше котеджні ліфти гідравлічні) можна видаляти від шахти на відстань до 8 м, тобто розміщувати в будь-якому зручному місці. Котеджного ліфта не потрібна спеціальна електропроводка, він працює від стандартної мережі в 220 В.

Ще один плюс моделей для котеджів – від підлоги останнього поверху до шахтного перекриття повинно бути не менше 250 см, тоді як в традиційних ліфтах – 350 см. Можливість будь обробки дозволяє гармонійно вписати підйомник у всі стилі інтер’єрів будинків.

Можна використовувати для оформлення ті ж матеріали, забарвлення і дизайнерську концепцію, як у всього інтер’єру котеджу. Шахтові двері за бажанням клієнтів ми оформляємо під міжкімнатні або ж, навпаки, робимо відмінними від решти обстановки.

Безпека котеджних ліфтів

Окремою позицією варто виділити, що незалежно від виробника (а ми пропонуємо на ваш вибір різні торгові марки – вітчизняні, європейські та китайські) всі моделі підйомників абсолютно безпечні.

Котеджні ліфти надійно захищені від усіх непередбачених і позаштатних ситуацій: помилкових вчинків пасажира, відключення або нестабільності з напругою електрики. При зникненні електроживлення включається запасний акумулятор, що дозволяє кабіні самостійно опуститися.

Навіть при поломці обладнання застрягти в котеджному ліфті не вийде. У разі аварії двері підйомника розблокуються механічно. Вони обладнані подвійним блокуванням і надійними замками, тому кабіна не може впасти в шахту.

Телефонуйте, і ми підберемо найкращий ліфт для вашого будинку!

 

схожі статті