У нашій компанії можна замовити вітчизняне та імпортне підйомне устаткування. Сьогодні в Україні є попит на китайську продукцію. Ми рекомендуємо купувати ліфти з Китаю тим, хто не бажає купувати застарілі підйомники за сучасною вартістю.
Переваги китайських ліфтів
Головним достоїнством підйомного обладнання з Піднебесної є доступна вартість. Наприклад, ліфт для житлового будинку без машинного відділення, розрахований на вісім зупинок з вантажопідйомністю 630 кг вийде за ціною близько 600 тисяч гривень.
Якщо порівняти китайські підйомники з українськими ліфтами або недорогими європейськими (з Болгарії або Туреччини), то зовні і технічно перші будуть значно вигравати. У ліфті з Китаю буде частотний перетворювач і лебідка без редуктора.
Китайська кабіна відбувається нержавейкой і оснащується красивою кнопкової панеллю. У наших аналогах лебідка буде редукторною, перетворювача частотного ви не побачите, та й оздоблення кабіни виявиться подібної радянському дизайну.
Цінова доступність китайських ліфтів забезпечується автоматизованістю (роботізірованностью) ліній на заводі і дешевою робочою силою. Довговічність підйомного обладнання з Китаю, як і у всіх виробників 20 – 25 років.
Недоліки китайських ліфтів
Головний мінус китайців – серійність виробництва. Вони не займаються спеціальними замовленнями. Крім того, вони не роблять редукторні стандартні і двохшвидкісні лебідки, які так поширені у нас і вживають менше електроенергії на 40 – 50%.
Крім того ми говоримо про якісні китайські ліфти від великих виробників, які випускають комплектні підйомники. Але ж є ще й невеликі фірми, тільки називають себе виробниками, а насправді лише збирають ліфти. Про якість їх продукції навіть мови вести не будемо.
Ескалатори з Європи або Китаю?
До речі, якщо мова йде про ескалаторах, то всі вони виробляються в Піднебесній. На популярних брендах, наприклад ThyssenKrupp, може бути зазначено Made in Germany, і ціна їх сягає 60 – 80 тисяч євро.
Аналогічні китайські ескалатори стоять 30 – 40 тисяч євро. При цьому не дивуйтеся, якщо виявиться, що обидва підйомника зроблені на одному і тому ж заводі в Китаї, і навіть їх рами зварені одним і тим же зварювальником.
Зрештою iPhone теж роблять в Китаї, але це не заважає всьому світу користуватися ними. Якість будь-якої продукції залежить від відділу контролю (ВТК)