sky
lift

Правила користування ліфтами або Що потрібно знати, перед тим, як купити підйомник

За новим законодавством в приватизованих житлових багатоповерхових будинках за утримання ліфтів відповідають мешканці. Тому рішення купити новий або відремонтувати старий підйомник приймають керівники ОСББ і всі мешканці на загальних зборах.

Однак перед тим як купити ліфтовий підйомник, варто ознайомитися з правилами, що продовжує термін його дії і забезпечують безпеку переміщення пасажирів між поверхами.

Как правильно купить подъемник или лифт

Продовжуємо список правил, розпочатий в статті «Як безпечно потрапити з ліфта на потрібний поверх або Правила користування».

Не можна зупиняти закриваючі двері рукою

У разі, коли дверцята ліфта вже закриваються, а ви ще не ввійшли, а в кабіні дитина, або з інших причин не пробуйте зупинити дверцята руками – це небезпечно і складно.

У такій ситуації вставте між стулками ногу, щільно притиснувши її до підлоги. Так вчинити можна лише, якщо ви в закритому взутті, а не шльопанцях / сандалях. Міцна щільна взуття – хороший захист від удару, без неї перешкоду стулок може обернутися травмою. Не забувайте: купити новий підйомник – це знайти налагоджений механізм з елементами, які чітко і сильно рухаються.

Не можна намагатися прискорювати відкриття стулок

Двері ліфта відкриваються і закриваються автоматично, спроби штовхати їх ведуть до збоїв роботи реверсу і зупинки ліфта. Не встигли купити підйомник, як доводиться його ремонтувати. Хіба вам це потрібно?

Ніколи не вставляйте пальці між дверцятами ліфта

Для замикання шахтних дверцят є технологічний зазор близько 1 см. Тому товщини пальців може виявитися не достатньо, щоб автомат відреагував на них, як на сторонній предмет. В результаті стулки закриються, затиснувши пальці, і ліфт поїде.

Не можна перевищувати норми перевезення вантажів

Не завжди мова йде про заміну ліфта, купити ліфт можна і для нової багатоповерхівки. І коли доходить до перевезення меблів, мешканці намагаються за раз перевести все, що тільки можна заштовхати в кабіну.

Перевантаження ліфта веде до раннього зносу різних його елементів, порушується функціонування ГВР, збивається точність зупинок і т. д. Тому перевозьте важкі і габаритні речі в вантажних підйомниках і не перевантажуйте, як нові, так і старі ліфти.

Купити ліфтовий підйомник в Україні

У нашій компанії ви можете придбати надійний пасажирський і вантажно-пасажирський ліфт європейського, американського чи вітчизняного виробництва на вигідних умовах. Ми гарантуємо його високу якість і довговічність експлуатації.

схожі статті