sky
lift

Ліфт з електричним приводом

В середньому ліфт розрахований на 25 років служби. Після цього його ходова частина і система забезпечення безпеки підлягають ретельній діагностиці. В результаті після заміни зношених частин і механізмів термін експлуатації продовжується, як правило, на два роки. Диспетчерський контроль є важливим елементом безпеки ліфта. Сучасні диспетчерські системи віддалено контролюють справність і можливість доступу до ліфтовому господарству, а також забезпечують комунікацію з машинним відділенням і кабіною.

Лифт с электрическим приводом

Ліфти комплектуються блоками GSM-зв’язку в кабіні, які дають можливість викликати диспетчера в випадки поломки ліфта, а також контролер має можливість підключення до інтернету, що дозволяє контролювати роботу ліфта через спеціальний додаток встановлений на комп’ютері.

При своєчасному проведенні сервісного обслуговування ліфт є найбільш безпечним транспортним засобом. Система безпеки повністю виключає ймовірність нещасного випадку.

Для забезпечення високої провізної здатності ліфти в багатофункціональних будинках розраховуються математичними методами моделювання. Комп’ютерна система групового управління забезпечує ефективну організацію руху. Проблема полягає не тільки в організації перевезення потоку пасажирів, але і в раціональному розподілі та об’єднанні різних пасажиропотоків житлової, офісної, торгової частин будівлі. Високошвидкісні ліфти використовуються у верхній частині будівлі, в нижній частині – електричні вантажні і пасажирські ліфти з середньою швидкістю. Ми застосовуємо мікропроцесорне управління ліфтом.

Чому ТОВ «Скайліфт»?

Наша компанія пропонує найбільш інноваційні розробки, що забезпечують комфортність і безпеку. Залежно від технічного завдання ми забезпечуємо швидкість ліфта в стандартних варіантах 1-4 м/с (але при спеціальному замовленні може бути і до 8 м/с). Вантажопідйомність кабіни стандартна – 400кг, 535кг, 630кг, 675кг, 1000кг, 1125кг, 1275кг. При бажанні Ви можете купити ліфт в Києві вантажопідйомністю 1300, 1500, 2000 кг і більше.

В обробці кабіни ліфта використовуються сучасні матеріали. У нас Ви можете купити ліфт CS з декоративним покриттям ПВХ типу Lampre. Ми встановимо ліфт моделі Inox в Києві і в будь-якому іншому місті України. Якщо необхідна кабіна підвищеної вантажопідйомності, ми її виготовимо за індивідуальним замовленням. Стандартні розміри кабін – ширина 1000 – 1250 мм, глибина 1100 – 2100 мм, висота 2100 мм. Двері шириною 700-900 мм, висотою 2000 мм.

Компанія гарантує повний цикл – від розробки і монтажу до гарантійного і сервісного обслуговування.

схожі статті