sky
lift

Ліфт в котеджі не розкіш, а необхідний засіб пересування

Вартість навіть самого доступного підйомного обладнання ніяк не назвати невеликою. Тому власники зводиться приватного будинку в кілька поверхів прагнуть заощадити на ліфті. Давай розберемося, навіщо підйомник в котеджі на 2 – 3 поверхи.

При замовленні проекту індивідуального житлового будинку господарі хочуть, щоб фахівці запланували будинок максимально комфортним, функціональним, зручним, що враховує всі потреби майбутніх мешканців.

Ліфт розкіш? Частіше – необхідність …

Дуже часто замовники забувають, що життя йде, а потреби з роками змінюються. Сьогодні ви самотній бізнесмен, який займається спортом, або дуже молоді і тільки створили сім’ю, в загальному ліфт вам здається надмірною розкішшю, адже подолати сходинки не проблема.

Але ж потрібно мислити в перспективі. Таке позитивна подія як вагітність дружини може мати ускладнення. Варикоз, болі в спині і інші моменти зроблять скрутним багаторазовий щоденний підйом і спуск з поверху на поверх.

Маленька дитина, перші кроки і сходинки високі для крихітної ніжки і небезпечні для походів без дорослого. Навіть здорової вагітній жінці комфортніше підніматися на другий – третій поверх у ліфті, не кажучи вже про поїздки з одним, а то і великою кількістю малюків.

Ви не збираєтеся заводити дітей або вони вже дорослі? І це не означає, що підйомник вам не знадобиться. Спробуйте з підносом принести собі або коханій людині наверх сніданок в ліжко і не розплескати кави на сходинках.

Ремонт, переїзд, поїздка на відпочинок, навіть покупки в магазині і багато інших ситуації пов’язані з перенесенням великої кількості речей, не обов’язково громіздких, але часто важких. Ліфт зробить ці моменти швидкими, безпечними і приємними, адже не знадобиться тягти валізу на другий поверх, а потім вниз або бігати туди – сюди зі стосом речей.

Але ж є в житті і негативні сторони. Навіть якщо ви просто вивихнули, забили або зламали ногу, подорож зі спальні на другий поверх в кухню – на першому перетвориться в муку без домашнього підйомника.

Батьки не молодіють і часто потрібно забрати їх до себе для забезпечення належного догляду. А як літній людині, особливо з проблемами з ногами, підніматися в свою спальню? Та й про свою старість потрібно думати заздалегідь …

Рішення ліфтових проблем

Якщо ви тільки проектуєте котедж або вже побудували, а ліфт в ньому не був запланований, в будь-якому випадку звертайтеся в нашу компанію. Ми спеціалізуємося на вирішенні індивідуальних підйомників і можемо встановити ліфт навіть там, де, здавалося б, зовсім мало місця.

Телефонуйте і комфортний підйом / спуск в вашому домі буде забезпечений!

схожі статті