sky
lift

Ліфти для модульних будинків: особливості

Чи потрібний ліфт у модульному будинку? Здавалося б, подібні котеджі не потребують такого підйомного механізму – є сходи для переміщення між поверхами. Але бувають різні ситуації, коли без підйомника просто не обійтися.

Сучасна підйомна споруда потрібна для швидкого переміщення людини або вантажу між поверхами. Побудувати самостійно ліфт неможливо – необхідно обов’язково звернутися до компанії, яка займається цими роботами.

Можна купити ліфт для модульного будинку різних видів, який буде розрахований на одного пасажира чи кількох. Також сама конструкція кабіни може бути виготовлена ​​з різних матеріалів.

Компанія SkyLift пропонує придбати ліфти для модульних будинків за доступними цінами у Києві. Фахівці займаються розробкою проектів, монтажем та оздобленням підйомних механізмів.

Що таке ліфти для модульних будинків?

Ліфт для модульних будинків має ряд переваг:

  • можна швидко пересуватись між поверхами будівлі. Це особливо важливо для людей з обмеженими можливостями, а також для людей похилого віку, коли складно ходити сходами або навіть зовсім неможливо;
  • зручно переміщати між поверхами вантажі. Піднімати велику валізу з першого на другий поверх – це складне завдання, з ліфтом все буде набагато простіше та швидше;
  • великий вибір варіантів конструкції. Для будь-якого інтер’єру можна розробити унікальний дизайн та облаштування кабіни. До того ж є варіанти для створення ліфта всередині будівлі, так і вся конструкція може знаходитися з зовнішнього боку фасаду.

Звичайно, вартість підйомного механізму не може бути дуже низькою через складність і самої конструкції, і монтажу. Якщо ліфт встановлюється на етапі будівництва, то у проекті модульного будинку вже буде закладено простір під ліфтову шахту. Якщо ж будинок вже збудовано і ви вирішили купити ліфт, тут можуть виникнути деякі складнощі, як, наприклад, необхідність виламувати певні стіни.

Види ліфтів для модульних будинків

Сьогодні є велика кількість видів ліфтів для котеджів та модульних будинків. Серед них можна виділити такі:

  • гідравлічний. Підйом кабіни здійснюється за рахунок поршня;
  • пневматичний. Тут немає насправді підйомних механізмів – кабіна рухається за рахунок насосів. Простими словами, усередині шахти створюється вакуум, в якому і рухається кабіна, піднімаючись та опускаючись за допомогою насосів. Відрізняється простою установкою. До того ж даний вид конструкції максимально безпечний – якщо станеться якась непередбачена ситуація, кабіна одразу опуститься вниз;
  • електричний. Є найпростішим і найпоширенішим варіантом. Кабіна піднімається за допомогою спеціальних тросів. Щоб встановити конструкцію, буде потрібна допомога професіоналів.

На що потрібно звернути увагу під час вибору ліфта для модульного будинку?

Є певні критерії, за якими варто вибирати ліфт для модульного будинку:

  • дизайн. Можна вибрати будь-який дизайн, який ідеально поєднуватиметься з інтер’єром вашого будинку;
  • вантажопідйомність. Все залежить від того, скільки людей переміщатиметься ліфтом і що саме ви хочете на ньому перевозити. Одні конструкції розраховані на перевезення одного пасажира, інші витримають важкий диван і кількох людина;
  • вартість. Ціна залежатиме від багатьох факторів, як вид ліфта, дизайн, вантажопідйомність, висота шахти. Розрахувати вартість можна на сайті компанії SkyLift – вам потрібно вказати висоту та ширину шахти в метрах, тип ліфта та варіант обробки кабіни.

Важливо ліфт обслуговувати щомісяця, перевіряючи його надійність та безпеку. Цю роботу також слід довірити професіоналам своєї справи, щоб бути впевненим у тому, що у вашому будинку надійне обладнання, що прослужить ще багато років.

схожі статті