sky
lift

Будівля вже побудовано і потрібно вмонтувати ліфт.

Не завжди все можна передбачити з самого початку. Змінюються обставини життя і призначення будівлі. Тому виникає питання: чи можна встановити ліфт у вже побудованому будинку, там, де його не було за проектом?

У більшості випадків відповідь ствердна! В одних випадках є можливість змонтувати невеликий безшахтовий підйомник всередині, в інших – ліфтова шахта встановлюється зовні будівлі. При цьому ми гармонійно вписуємо конструкцію підйомного обладнання під стиль будови.

У нашу компанію звертаються для розробки проектів і установки ліфтів для людей з особливими потребами в приватних котеджах, багатоповерхових будинках, а так само для ресторанів, медичних установ і торгових центрів. Найчастіше це будови вже готові, але не мають необхідного обладнання та їх потрібно змінити під нові умови.

 

Приклади зовнішніх ліфтів для готових будинків

Один з останніх проектів – панорамний ліфт в Дніпрі, який ми створили для ЦУМу на проспекті Дмитра Яворницького, 52. Ліфт знадобився після того, як на 3 поверсі і покрівлі універмагу з’явилася цілодобова піцерія «Mister Cat”.

Замовники поставили перед нами завдання, забезпечити вільний доступ до піцерії всім клієнтам, в тому числі на інвалідних візках. Ми розробили зовнішній панорамний ліфт, що гармонійно вписується в екстер’єр ЦУМу для установки з торця будівлі.

Ще один цікавий проект – зовнішній панорамний ліфт зі скла і металу для реконструйованого готелю «Олександрія» (Київ, проспект Перемоги, 62а). Власники готелю вирішили зробити будівлю більш комфортним і безпечним для своїх гостей, тому і замовили для нього ліфт.

Всередині будівлі місця для шахти немає, тому ми розробили проект для установки ліфта зовні. Його дизайн ми зробили під стиль класичної архітектури триповерхового готелю. Модернізований готель «Олександрія» тепер стане ще розкішніше.

 

Ліфти, вбудовані всередині будівель

Усередині готового будинку, наприклад, в багатоповерхівці для вбудованого ліфта можна використовувати шахту сміттєпроводу. Так ми недавно зробили, щоб встановити пасажирський підйомник з 25 на 26 поверх і на дах.

У нас замовляють і кухонні ліфти в уже готові котеджі і ресторани. Якщо у господарів будинку виникла потреба в піднятті вантажів або збільшилася поверховість, то невеликий домашній ліфт можна орудувати, якщо дозволяють технічні умови будови.

Замовити ліфт для готового будинку

Щоб зробити замовлення підйомника, вам потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером (044) 337-04-66. Для прискорення комунікації, надайте таку інформацію, якою ви хочете ліфт: вантажний чи пасажирський, електричний або гідравлічний, зовнішній або внутрішній, з шахтою або без, з якою швидкістю, вантажопідйомністю і обробкою.

 

схожі статті