sky
lift

Проект ліфтової шахти готелю “Олександрія” в Києві

Наша компанія нещодавно розробила унікальний проект шахти ліфта. Незабаром реконструйований готель «Олександрія», розташований в Шевченківському районі Києва (проспект Перемоги, 62а), знайде зовнішній панорамний ліфт зі скла і металу.

Розповімо про цей проект докладніше і про наші плани щодо цього проекту.

Наші завдання і цілі

«Олександрія» вважається одним з кращих готелів Києва. Крім вдалого розташування в 5-ти км від центру і за 900 м від метро «Шулявська» триповерховий готель з класичною архітектурою було модернізовано.

В рамках реконструкції керівництвом було прийнято рішення зробити готель ще більш комфортабельним і безпечним, тому перед нами поставили завдання розробити проект ліфта. Так як всередині немає місця для шахти і підйомника, він буде змонтований зовні будівлі.

Особливості нашого проекту

Роботи по установці панорамного ліфта заплановані на другу половину 2018 року, закінчити їх ми розраховуємо за квартал. До технічних характеристик майбутнього ліфта відносяться:

  • вантажопідйомність – 630 кг;
  • кабіна матиме міцні скляні двері і дві стінки;
  • металевий каркас шахти з двох сторін засклений (товщина скла – 8 мм);
  • покриття шахти – профлист;
  • утеплення – мінеральна вата;
  • клас наслідків – СС1;
  • клас відповідальності – СС 2;
  • період експлуатації – 25 років.

Ліфт, змонтований нашими фахівцями, дозволить гостям столиці комфортно підніматися з речами в номери чотириповерхової будівлі, а також насолоджуватися міськими пейзажами Києва і планувати маршрути пішого туризму. Він забезпечить вільне переміщення людей з інвалідністю та тимчасово втратив можливість легко рухатися.

Ми замовили перевірочну експертизу проекту, яка встановила, що модель майбутньої ліфтової шахти повністю відповідає розрахункам по першій і другій групі граничних станів і міцної стійкості, проект задовольняє чинним вимогам ДБНів.

Всі матеріали й устаткування, які будуть використовуватися для зведення панорамного ліфта для «Олександрії» відповідають екологічним, санітарногігієнічним, протипожежним і будівельним українським законам, і нормам, що забезпечує безпечне транспортування пасажирів.

Проектна документація виконується на підставі технічного завдання, яке надійшло від замовника.

Металевий шахтний каркас буде зварений із сталі марок С 255, 245 і 235. Потім всі металеві елементи будуть поґрунтовані, пофарбовані емаллю і протипожежним складом Ендотерм.

схожі статті