sky
lift

Проект панорамного ліфта для Центрального універмагу Дніпра

Хочемо познайомити вас з нашими проектами, якими ми почали і продовжимо займатися в 2018 році (закінчення робіт).

Ліфт в приміщенні ЦУМу в Дніпрі – далеко не перший наш проект, але перший з тих, що ми хочемо представимо в етапах робіт, починаючи від проектування приставних шахти ліфта до здачі готового ліфтового обладнання, плануємо інформувати про всі роботах до його здачі.

Ліфт в Центральному універмазі Дніпропетровська з використанням приставних шахти

 

 

На даний момент наша компанія займається унікальним проектом – розробкою шахти панорамного ліфта для забезпечення вільного доступу маломобільних груп населення в Дніпропетровську в будівлю ЦУМу, яке знаходиться на пр. Дмитра Яворницького, 52.

Завдання і цілі

Нещодавно в Центральному універмазі Дніпра на третьому поверсі і даху заробила цілодобова піцерія «Mister Cat”. Цей заклад не тільки пригощає відвідувачів оригінальним американським, азіатським і європейським меню, а й планує забезпечити безперешкодний доступ 24 години на добу всім бажаючим, включаючи людей з обмеженими здібностями.

Перед нами стояло завдання: створити проект ліфта, який буде монтуватися до функціонуючій будівлі. Ми розробили проект зовнішнього панорамного підйомника для прибудови з тильного боку ЦУМу. Шахта запроектована окремої, стояти не впритул, з з’єднанням з будівлею переходами.

 

Особливості проекту ліфта в ЦУМі

Роботи з монтажу заплановані в другій половині 2018 року, ми повинні їх закінчити за квартал. До техніко-економічними показниками майбутнього ліфта відносяться:

  • загальна вага металоконструкції – 11 518 кг;
  • вантажопідйомність – 630 кг;
  • клас наслідків – СС1;
  • клас відповідальності споруд – СС 2;
  • кабіна прохідна під кутом 90;
  • термін експлуатації – 25 років;
  • панорамний ліфт ТМ “Мувіліфт” виробництва Італії.

Основа конструкції шахти – квадратна труба, з трьох сторін зі скла і алюмінієвого профілю. Скляна кабіна, повністю переглядається: підлогу, стелю, стіни і двері прозорі скляні, що дозволяє не тільки швидко і комфортно підніматися на 3 поверх або дах, а й милуватися центром міста.

Всі технічні рішення, які ми прийняли в кресленнях проекту ліфта і його шахти, відповідають екологічним, санітарно-гігієнічним, протипожежним та іншим вимогам українських норм і вимог, що забезпечують безпечний підйом і спуск людей і експлуатацію будівлі.
Так як насипні ґрунти верхнього шару землі не можуть служити надійною основою для конструкції ліфта, вони будуть видалені на глибину 1,3 – 2 м. На підставі з суглинку ми зведемо надійний бетонний фундамент.

Конструкція каркаса приставних шахти буде зварена зі сталі марок С 255, 245 і 235. Всі стійки шахти, тамбурів, переходів і ригелі ми покриємо ґрунтовкою і забарвимо емаллю, а також вогнезахисним засобом Ендотерм.

 

 

схожі статті