sky
lift

Сучасні ліфти в два поверхи і без статі

Технічні новинки з одного боку полегшують наше життя, скорочуючи час очікування і транспортування між поверхами, як це роблять двоповерхові ліфти, а з іншого – дивують і шокують, як йде справа з підлогою кабіни, відпадає під час поїздки.

Ліфт з двома кабінами

Рішенням, що економить місце в висотках, і вивільняє його для торгових місць в бізнес-центрах, стають ліфти в два поверхи, тобто оснащені з’єднаними між собою двома кабінами.

Такий ліфт замінює два, маючи всього одну шахту, і значно посилює пропускну здатність. Пасажири можуть їхати відразу в обох кабінах, одночасно здійснюючи посадки і висадки на сусідніх поверхах.
современный лифт
Ця система дуже ефективна в будівлях, де ліфт зупиняється практично на кожному поверсі, також вона дає можливість більш практично користуватися простором.

Вантажопасажирський підйомник в два поверхи

Вантажопасажирських підйомник в два поверхи

У великих торгових центрах і в інших будівлях, де регулярно потрібно транспортувати вантажі, двоповерхові ліфти перевозять не тільки людей, а й товари. Чи не в годину пік, тобто рано вранці та пізно вечорів в одній з кабін, а то і в обох перевозяться вантажі.
Таким чином, будівля чудово обходиться без окремих вантажних ліфтів. В активний час доби ці підйомники повертаються в пасажирський режим і перевозять тільки людей.

Ліфт не для людей зі слабкими нервами

Ліфти досить часто використовують для інформування пасажирів, встановлюючи рекламні стенди та монітори. Однак компанія LG підійшла ще радикальніше. Щоб продемонструвати неймовірні можливості новітніх IPS моніторів, її фахівці пішли на екстраординарний крок.
Вони встановили 9 моніторів в кабіні одного з ліфтів бізнес-центру так, що ті виглядали звичайною підлогою, об’єднавши їх в один екран. Коли ліфт починав підніматися або опускатися, пасажири впадали в паніку.

І не дивно: підлога у них під ногами починала відпадати і відлітати в шахту ліфта. Звичайно, це було всього лише відео, в чому люди швидко переконувалися, але здійснювати в такій кабіні повторне турне, мало кому хотілося.

Сучасні і надійні ліфти

Компанія «Скайліфт» продає і встановлює ліфти всіх відомих типів в аеропортах, офісних і торгових центрах, гіпермаркетах і житлових будинках і хмарочосах з високою якістю і за доступними цінами. Ніякого екстриму, тільки безпечні та комфортні поїздки!

схожі статті