sky
lift

Сам собі винахідник: візочник створив підйомник для інвалідів

Суспільство далеко не завжди йде назустріч людям з обмеженими можливостями, в таких випадках їм доводиться ставати винахідниками. Найбільша проблема для візочників потрапити на вулицю, навіть якщо вони живуть на нижніх поверхах.

Щоб не бути затворниками, їм доводиться самостійно винаходити підйомник для інвалідів. Так Володимир Кузьмін, який жив на першому поверсі, просто проломив стіну і зробив вузький виїзд у двір прямо зі своєї кухні.

подъемник для инвалидов

А турботливий дід-пенсіонер, в минулому інженер розробив, замовив і встановив для онука зовнішній підйомник. До речі, цим винаходом господарі дозволяють користуватися і сусідам з дитячими колясками або важкими вантажами, так як в будинку немає і звичайного ліфта.

В іншій ситуації жінка-колясочниця самостійно зробила пандус для виїзду зі свого під’їзду. Ну а у нас мова піде про Дмитра Родіонова, який хоч і обмежений у фізичних можливостях, але придумав і встановив підйомник для інвалідів на своєму балконі.

Необмежена фантазія в дії

Дмитро не завжди був інвалідом, а опинившись на візку, дізнався, наскільки складно потрапити на вулицю в такому стані, особливо коли живеш один. Просидівши в чотирьох стінах три роки, з рідкісними прогулянками завдяки друзям, Родіонов вирішив створити такий підйомник.

В інтернеті він не знайшов креслень для таких спеціальних ліфтів, але не бажав сидіти затворником та придумав свою схему і технологію. З цими творчими напрацюваннями винахідник звернувся до виробників, але йому заламали вартість непідйомну для пенсіонера.

Тоді доморощений Кулібін попросив про допомогу друзів, щоб втілити в життя мрію про підйомник для інвалідів своїми силами. Товариші допомогли Дмитру перетворити кухонне вікно в рухливий балкон.

Його частина за рахунок мотора опускається і піднімається, витримуючи Родіонова в колясці. Підйомник працює на приводному пульті, дозволяючи Дмитру протягом хвилини опинитися на вулиці чи вдома.

Конструкція, змонтована своїми руками, обійшлася майстру в 2,5 рази дешевше, ніж нарахували в організації. Поки у неї є лише один мінус – пульт розташований на балконі, тому потрібен помічник, щоб Дмитро міг вийти погуляти.

Але його друг-інженер вже зробив схему для виготовлення дистанційного пульта. Завдяки радіопульту Дмитро Родіонов зі своїм підйомником для інвалідів перестане залежати і буде вільно вирушати у справах.

Де купити підйомник для інвалідів

Для багатоповерхових житлових будинків, котеджів, медичних і соціальних установ в Україні можна придбати такі спеціальні підйомники в нашій компанії. Ми пропонуємо зручне, практичне, довговічне устаткування за доступною вартістю.

схожі статті