sky
lift

Новий ліфт в старий будинок – ціна питання?

Ліфтове господарство Києва в жалюгідному стані. В кінці літа заступник голови КМДА Петро Пантелєєв повідомляв, що половина київських підйомників експлуатується по 25 років (а це нормативний термін експлуатації ліфтів).

Більш того, сьогодні більше 40% ліфтів в Києві (10,2 із 21,6 тисячі) вимагають заміни або модернізації. Вартість заміни ліфта може досягати 1 млн. грн. При цьому ціна нового ліфта приблизно в 2 рази вище витрат на переоснащення.

Тому хоча влада і виділяє мільйони на ремонти, модернізацію та заміну, це вирішує питання менш ніж на 1% в рік! Так навесні цього року Департамент ЖК інфраструктури КМДА повідомляв, що до 2020 року планується поміняти приблизно 800 підйомників київських багатоповерхових будинків.

Новый лифт в старом доме

Так само в травні влада оголосила, що в 2016 році в київському бюджеті закладено 104,5 млн. грн. на вирішення питань з ліфтами. Але на даний момент виділено 77 млн. грн. на реконструкцію і модернізацію ліфтів по 88 адресами.
Ціну нового ліфта можна підрахувати самостійно. Закупівля ліфтового обладнання проведена нема на конкурентній основі, а на умовах допорогових торгів. До того ж ремонти та заміни ліфтів за бюджетні кошти тягнуться по кілька років.

Замовлення отримали сумнівні компанії. Наприклад, одну з них підозрюють в причетності до обкрадання ліфтів і звинувачують у неякісному обслуговуванні ліфтів. Та й про інші жителі районів обслуговування відгукуються негативно.

Депутати Київради звинувачують у проблемах Кабмін, але мовчать про завищену, як мінімум в 200 грн. ціну нового ліфта або ремонту обладнання. Адже по суті справи проблеми простих киян їх мало хвилюють – ліфти в адмінбудівлі Київради їздять без перебоїв і в ремонті або заміні не потребують.

Ціна нового ліфта ТОВ «Скайліфт»

Наша компанія займається продажем, заміною, модернізацією ліфтового обладнання всіх типів. Ми пропонуємо імпортне ліфтове обладнання серій:

– CS – класика;

– CLS – корпоративний варіант;

– GLS – панорамні;

– INOX – нержавіючі;

– автомобільні і вантажні;

– ескалатори та траволатори.

У наші послуги входять:

– розробка проекту;

– установка ліфтового обладнання;

– техобслуговування по гарантії і після, а також сервісне (ми даємо гарантію на обладнання – 5 років, на роботу – 2 роки);

– диспетчеризація з цілодобовим обслуговуванням;

– установка шахт з металевих каркасів.

Ціна нового ліфта в офісну будівлю або багатоповерховий будинок не буде завищеною. Ми працюємо по чесному прайсу, готові обговорити різні варіанти розрахунку. Ми зробимо вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися.

схожі статті