sky
lift

Яким повинен бути корпоративний ліфт

Яким повинен бути дизайн корпоративного ліфта, стриманим класичним, мінімалістичним, в стилі hi-tech? Більшість керівників компаній обмежуються фарбуванням стін у фірмові кольори, візитками, бланками і рекламною продукцією з логотипом і гаслом компанії, а також формою персоналу.
Ми хочемо запропонувати вам розширити свої уявлення про корпоративному стилі, розповісти про можливості ліфта ненав’язливо продемонструвати вашим партнерам і клієнтам своє кредо, філософію бізнесу, сформувати позитивний образ компанії.
дизайн корпоративного лифта

Рада з приводу застосування фірмової колірної гами:

У багатьох компаній логотипи пофарбовані в дуже яскраві контрастні кольори. Але робити обробку ліфта синьо-червоною або яскраво-салатовий не варто. Корпоративний стиль може естетично позначиться в синьо-червоному декорі оформлення або салатових аксесуарах.

Наші можливості

Тому при замовленні корпоративного ліфта в нашій компанії пропонуємо розповісти не тільки про корпоративну кольорову гамму, стилі, але і умов роботи, виробничому процесі і інших тонкощів.

Це важливо знати, щоб вибрати серед наших пропозицій відповідне ліфтове обладнання, порадити форму кабіни і матеріали обробки. Так, якщо ваша фірма молода, динамічна, активно розвивається, ми запропонуємо ультрасучасний ергономічний ліфт серії CLS.

А ось для фінансової установи, що підкреслює свій консерватизм, надійність і кредитоспроможність дизайнери «Скайліфт» порекомендують дорогу класичну обробку під золото і декор дзеркалами ліфта серії INOX.

Якщо ви проектуєте або будуєте офісна будівля, яке плануєте здавати в оренду, підійде економне стандартне обладнання – ліфти серії CS. Детально варто розповісти про особливу лінійці ліфтів – оглядовому обладнанні серії GLS.

Ліфт – функціональний витвір мистецтва

Ми встановлюємо панорамні ліфти в атріумі і на зовнішніх стінах будинків. Вони мають унікальні кабіни з триплексного стійкого до ударів скла, повністю прозорі або частково.

Повний огляд дозволяє безпечно спостерігати за технологією виробництва вашої продукції або бачити організованість бізнес-процесу. У кабіні ліфта можна встановити кондиціонер з антибактеріальним фільтром, що забезпечує особливий мікроклімат.

Особлива можливість – установка демонстраційної ЖК-панелі Elevart. За допомогою цього екрана можна інформувати персонал, рекламувати вашу продукцію і розповідати про досягнення компанії.

«Скайліфт»: кращі корпоративні ліфти від європейських виробників!

схожі статті