sky
lift

Ліфти SkyLift

Ліфти SkyLift

Компанія SkyLift – лідер на ринку ексклюзивних проектів ліфтового обладнання. Розпочавши свою діяльність у 2013 році, в даний час компанія готова реалізовувати складні та нестандартні проекти завдяки наявності команди висококваліфікованих проектантів, провідних менеджерів та злагодженої групи монтажників.

Наше портфоліо свідчить про великий досвід та індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми співпрацюємо з готелями та забудовниками; власниками приватних будинків та ОСББ; пропонуємо свої послуги лікарням та комерційним установам. Виконуємо регулярне обслуговування та робимо експертизу технічного стану.

Ліфти SkyLift

Ліфти Скайліфт: особливості та переваги

Підприємство проектує, виробляє, встановлює та обслуговує всі типи вертикального транспорту. Ми – виробник, тому гарантуємо повне дотримання норм EN81-20. Даємо гарантію до 5 років на ліфти Skylift та 2-річну на монтажні послуги. Використовуємо якісне обладнання відомих світових брендів, тому впевнені у безпечній та тривалій експлуатації встановлених нами ліфтів.

При проектуванні враховуємо особливості будівель, розмір пасажиропотоку, розрахункові навантаження. Залежно від моделі вантажопідйомність становить від 250 до 5000 кг та більше за індивідуальним проектом.

Швидкість підйому залежить від технічних умов і становить від 0,15 до 2,5 м/с.

Каталог наших виробів містить:

  • ліфти для готелів (гостьовий, вантажний, для персоналу, кухонний підйомник);
  • ліфти для клінік та медичних центрів (пасажирські та вантажні);
  • стандартні та панорамні ліфти для висотних будівель;
  • моделі для котеджів та малоповерхових будівель (на 2-4 поверхи);
  • вантажні ліфти для підприємств.

Для приватних домоволодінь проектуємо та виготовляємо ексклюзивні дизайни оформлення ліфтової кабіни. Замовник завжди має право вибору оздоблювальних матеріалів, а також можливість запропонувати власне дизайнерське рішення.

Обладнання Скайліфт може бути пристосоване для монтажу без настилів у шахті; без приямка та машинного приміщення. Якщо спочатку в будівлі не було передбачено вертикального підйомника, ми допоможемо з проведенням експертизи можливості його встановлення, отриманням відповідних дозволів.

Як замовити ліфтове обладнання SkyLift

Для початку співпраці ми попросимо вас надати вихідні дані. Це можна зробити за телефоном або оформивши заявку на сайті.

Проектування, продаж ліфтового обладнання, монтаж та ремонт виконуємо на всій території України. На сайті діє магазин запасних частин до ліфтів.

Вимірювання та попереднє проектування з розрахунком ціни виконуємо безкоштовно.

Ціна ліфта залежить від типу підйомника (гідравлічний або електричний), його вантажопідйомності, кількості поверхів у будівлі; комплектації обладнання; конструктивних особливостей; матеріалів оформлення.

Для отримання детальної консультації зателефонуйте нам за телефоном 067-822-68-21, зв’яжіться в месенджері або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті. Будемо раді співпраці.

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.