sky
lift

Ліфти SKG

Ліфти SKG

Бренд SKG з’явився на світовому ринку в 1881 році як компанія-виробник металевих профілів. Протягом 70 років це так і залишалося. Але в 50-і роки 20 століття компанія перейшла на випуск роликових і підвісних воріт для гаражів. І вже в 1963 році налагодила виробництво вантажних і пасажирських ліфтів. Поступово в асортименті SKG залишилися тільки вантажні ліфти малої місткості.

Кожен ліфт SKG – це еталон надійності, якості та функціональності. Такі підйомні механізми встановлюють в громадських організаціях харчового і медичного спрямування, в приватних будинках в кілька поверхів.

Ліфти
SKG

Ліфти SKG

Ліфтові підйомники СКДЖ (вантажні міні-ескалатори) за типом конструкції діляться на три категорії:

  1. ISO-A. У таких моделей передбачений монтаж розсувних дверей на сервісній висоті. Саме в цій лінійці можна знайти компактні, легкі варіанти.
  2. ISO-C. Це конструкції теж з розсувними дверима, але на рівні підлоги. Відмінні ліфти для повністю автоматизованих систем із зовнішнім управлінням.
  3. ISO-D. Моделі з дверцями на рівні підлоги. У цій категорії є моделі великої вантажопідйомності.

У кожній з перерахованих категорій є на вибір пропозиції з різною вантажопідйомністю.

Переваги ліфтів SKG

З бажанням купити ліфт SKG для свого котеджу або для ресторану до нас звертаються досить часто. Покупці і експерти відзначають наступні переваги експлуатації таких механізмів:

  1. Глибина приямки до 27 см.
  2. Вантажопідйомність від 5 до 1000 кг.
  3. Якісні електричні приводи ланцюгового, канатного і барабанного типу.
  4. Можливість виготовлення системи по точним параметрам замовника.
  5. Можна встановлювати як в шахту, так і без неї.
  6. 80 відсотків складових ліфтів SKG виробляються на своїх же заводах. Це дозволяє знизити кінцеву вартість продукту, прискорити випуск і мінімізувати проблеми зі складанням і монтажем системи.
  7. Є моделі для переміщення в особливих температурних умовах. Це актуально і для ресторанів, і для медичних установ.
Якщо вам потрібно купити ліфти СКДЖ, дуже вірним рішенням буде звернутися в наш магазин. Ми працюємо на території всієї України. Зателефонуйте нам або залиште заявку, щоб наш фахівець міг зв’язатися з вами і допомогти оформити замовлення безпечного ліфтового обладнання. Є можливість вибрати як недорогі моделі, так і системи преміального сегмента. У каталозі нашого магазину представлені кращі в Києві варіанти по співвідношенню ціни і якості.
Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.