sky
lift

Ліфти Metalift

Ліфти Metalift

Metalift – італійська компанія з виробництва ліфтового обладнання. Займається виготовленням котеджних ліфтів і вантажних підйомників з різними варіантами обробки, які ідеально вписуються в будь-який інтер’єр. Вся продукція поєднує в собі елегантність італійського дизайну і неперевершену якість.

Свою діяльність компанія Metalift почала в 2000 році. Її заснувала група дизайнерів і технічних фахівців, які вже мали великий досвід в сфері ліфтобудування. Ліфти даного світового виробника встановлені в магазинах, офісах та приватних будинках по всьому світу. Це досягається за рахунок високонадійної мережі партнерів.

Ліфти
Metalift

Ліфти Metalift

Компанія виробляє такі види підйомних систем:

  1. Гідравлічні самопідйомники – сучасні підйомні пристрої, що мають різну швидкістю руху кабіни і вантажопідйомність. Призначені для транспортування пасажирів і вантажів в будівлях з невеликою кількістю поверхів.
  2. Електричні підйомники, що працюють від електродвигуна (асинхронного або постійного струму).
  3. Житлові ліфти для будь-якої висоти з низьким енергоспоживанням і електричним приводом. Вимоги до ліфтів для багатоповерхових будівель істотно вищі, що обумовлено специфікою їх роботи. Швидкість пересування кабіни може досягати 16 м / с.
  4. Міцні і місткі вантажопідйомники для житлових будинків, промислових підприємств, будівельних і інших об’єктів.

Також наша компанія пропонує самонесучі конструкції від бренду Металіфт – мінімалістичні і міцні. Це відмінна альтернатива традиційним шахтам ліфта, призначені для кам’яної кладки.

Ліфти Металіфт – переваги

Ліфт Metalift має наступні позитивні характеристики:

  1. Підлога виготовляється із зносостійкого покриття, а стіни з пластифікованої сталі.
  2. Доступна і зручна панель управління ліфтової кабіною.
  3. Низька споживана потужність (1,5 кВт).
  4. Швидкий і нетрудомісткий монтаж.
  5. Глибина приямка від 150 мм.
  6. Тривалий період експлуатації.
Наш магазин пропонує безліч моделей безпечних і якісних недорогих за ціною ліфтів, а також комплектуючих. Ви можете зробити вибір як з наявності безпосередньо з нашого складу (через наш каталог) або на замовлення. Купити ліфт Metalift на Україні можна, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Доставка і установка здійснюється по Києву та іншим містам країни. Телефонуйте і замовляйте прямо зараз!
Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.