sky
lift

Ліфти Wittur

Ліфти Wittur

Німецький ліфт Wittur можна побачити в сучасному висотному багатоквартирному будинку, в офісному центрі або на будь-якому підприємстві. Висока популярність пасажирських ліфтів Wittur обумовлена ​​бездоганною репутацією компанії-виробника, безпекою експлуатації такого обладнання і адекватною ціною на нього.

Історія компанії Віттур зі світовим ім’ям почалася в 1968 році. Спочатку команда Wittur займалася виробництвом тільки дверей для ліфтових кабін. Були як недорогі вироби, так і моделі класу Lux. Виробництво було розширено декількома роками пізніше. Зараз пасажирські ліфти Віттур є еталоном у своєму сегменті.

Ліфти
Wittur

Ліфти Wittur

Ліфти Wittur представлені такими моделями:

 1. Віттур Rotterdam
 2. Wittur Manhattan.
 3. Wittur Roma.
 4. Віттур Munich Lift Car.
 5. Віттур Monte-Carlo.
 6. Wittur H-Park.
 7. Wittur MRM W Line.

Здебільшого пропозиції відрізняються візуальним оформленням, хоча є, звичайно ж, і свої технічних особливості. Але основні характеристики таких ліфтів наступні:

 1. Вантажопідйомність від 320 до 1000 кг.
 2. Пасажиромісткість від 4 до 13 осіб.
 3. Середня швидкість підйому – 1 метр в секунду.
 4. Час автономної вогнестійкості кабіни – від півгодини до години.
 5. Електрична система управління.

Кінцева ціна ліфта Wittur в кожному конкретному випадку індивідуальна. І прямо залежить від комплектації, технічної “начинки” і матеріалів, обраних для оформлення ліфтової кабіни.

Основні переваги ліфтів Віттур

Ліфтове устаткування Wittur має ряд переваг:

 1. Безпека експлуатації.
 2. Наявність вентиляційної системи.
 3. Мінімальний рівень вібрації.
 4. Мінімальний рівень шуму.
 5. Можливість використання людьми з маломобільних груп населення.

Важливе уточнення! Щоб насолоджуватися усіма перевагами таких ліфтів, потрібно правильно встановлювати систему. Порушення при монтажі неприпустимі!

Купити ліфт Wittur за ціною від виробника з доставкою по Києву та іншим містам України можна в нашому мультибрендовому магазині ліфтового обладнання. Вибрати оптимальну модель по вашим вимогам можна по каталогу. Якісь системи є в наявності на складі, інші доступні під замовлення безпосередньо в компанії Віттур. Зробити вибір і оформити зручне і безпечне замовлення вам допоможуть наші висококваліфіковані консультанти. Wittur гарантує якість кожної моделі ліфтів свого бренду. Телефонуйте і замовляйте прямо зараз!

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.