sky
lift

Poltime (Полтайм) – підйомники для людей з інвалідністю

Poltime (Полтайм) – компанія, яка виробляє підйомники для людей з інвалідністю

Незважаючи на всі труднощі на шляху інтеграції в Європу, українці бачать в країні глобальні зміни в кращу сторону, принаймні в ментальності і цінностях. І лакмусовим папірцем в першу чергу є ставлення до людей з обмеженими можливостями.

Останнім часом при проектуванні громадських, адміністративних та інших будівель враховуються особливі потреби візочників, будинки будуються з пандусами і спеціальними підйомниками.

Устаткування для офісу або адміністративного будинку

Таке оснащення дозволяє людині на візку самостійно дістатися на прийом до мера або на своє робоче місце. Підйомники для пасажирів з інвалідністю мають деякі технічні особливості:

  • не високий рівень підйому (до 11 м);
  • швидкість переміщення 0,15 м/с;
  • гідравлічний двигун;
  • мала вантажопідйомність обладнання (315, 400 кг);
  • платформа опускається врівень з майданчиком;
  • двері відкриваються вручну, тому немає ризику, що пасажири затисне двері-автомат;
  • платформа розрахована на габарити коляски;
  • керуючий дисплей розташований на рівні рук-візочника.

Підйомник-платформа

Особливо складно людям на візках подорожувати. А адже поїздка на поїзді в інше місто або країну може не тільки дати нові враження і відпочинок, а й шанс стати на ноги. Сучасні з/д вокзали, аеропорти, автостанції, і порти сьогодні оснащують спеціальними платформами.

Це обладнання розраховано на вагу до 315 кг і дозволяє піднімати пасажира в колясці на висоту до 3-х метрів. Воно також може застосовуватися в школах, готелях, госпіталях і реабілітаційних центрах, спортивних залах, магазинах та інших громадських місцях.

Варіанти платформ є відкриті і закриті, що встановлюються окремо або на сходових маршах під кутом в 45 градусів (вони рухаються зі швидкістю 0,07 – 0,13 м/с і характеризуються вантажопідйомністю до 225 кг).

Крісло-ліфт

Хоча б у власному будинку чоловік з інвалідністю не повинен відчувати себе обмеженим в рухах і свободи переміщення. Адже сьогодні є маса обладнання, покликаного привнести в наше життя комфорт.

Якщо стало важко підніматися по сходах у власному будинку на 2 поверх, крутитися голова, підскакує тиск і підгинаються ноги, є відмінний спосіб полегшити собі підйом, встановивши на сходах крісло-ліфт, який без проблем буде переміщати по сходах вгору і вниз пасажира вагою до 130 – 150 кг зі швидкістю 0,07 – 0,13 м/с під кутом в 45 градусів.

Оглядовий підйомник

Слабке здоров’я, сніг, дощ або сльота можуть перешкодити колясочнику здійснювати прогулянки, але ж свіже повітря і можливість насолоджуватися красою природу потрібні всім. Панорамне обладнання, прибудоване до котеджу або приватного будинку дозволить підніматися пасажиру в колясці на дах (максимальна висота до 11 м) або оглядати околиці з кабінки.

Підйомник для плавання

Дуже зручний механізм, що пересувається на колесах, і дозволяє опустити не ходячу людину в громадський або приватний басейн. За допомогою зручного крісла пасажир за 23 сек опускається в воду і за 17 сек піднімається на поверхню. Устаткування важить 120 кг і призначений для людей вагою до 110 кг.

Ці та інші ліфти-підйомники для людей з інвалідністю ви можете замовити в нашій компанії, зателефонувавши по телефону тел. (044) 337-04-66

З асортиментом можете ознайомитися в каталозі. Скачать каталог инвалидных подъемников
[wonderplugin_pdf src=”https://lift.kiev.ua/wp-content/uploads/2018/11/HOME-L-FT_katalog.pdf” width=”100%” height=”600px” style=”border:0;”]