sky
lift

Ліфти Otis

Ліфти Otis

Ліфти Otis представлені на світовому ринку вже більше 150 років. Під брендом Отіс випускаються і недорогі ліфти, і моделі класу комфорт, і ліфтове обладнання сегмента Преміум. Компанія виробляє ліфти (пасажирські, вантажні), ескалатори, рухомі доріжки.

Засновник компанії – Елішер Отіс. Саме ця людина ввійшла в історію як конструктор і виробник першого в світі безпечного ліфта. Ліфти ОТІС виробляються з 1853 року. За цей час компанія наростила багатий асортимент. Пропозицій просто маса, на будь-який смак, гаманець і під будь-які потреби.

Ліфти
Otis

Ліфти Otis

Кожен ліфт Otis по-своєму унікальний. Точніше – кожна модель унікальна. Але за деякими загальним технічним характеристикам ліфтові системи Отіс діляться на наступні групи:

 1. Пасажирські. У цій групі можна виділити наступні категорії:
  1. Бюджетні ліфти Otis Neva і Otis 2000R. Доступні три варіанти вантажопідйомності: 400 кг, 630 кг і 1000 кг. Швидкість підйому 1 або 1,6 метра в секунду.
  2. Ліфти класу комфорт Otis GeN2 і Otis OH5000. Це ліфти з сучасних екологічних матеріалів, з плавним, безшумним ходом і стильними варіантами обробки. Вантажопідйомність від 400 до 2000 кг.
  3. Ліфти без машинного приміщення. Це системи для висотних будівель з інтенсивним пасажиропотоком. Швидкість підйому – від 1 до 2,5 метрів в секунду. Вантажопідйомність до 1,6 тони.
 2. Вантажні. Устаткування в даній категорії може переміщати до 4500 кг зі швидкістю до 10 метрів в секунду.
 3. Лікарняні. Такі ліфти максимально безшумні, з гігієнічних матеріалів, збільшеної місткості.
 4. Підйомники для інвалідів. Дані екземпляри завжди оснащені електричними системами управління, в тому числі, і дистанційними. Вони доповнюють сходи, ліфт або рухому доріжку.

У кожній категорії можна замовити ліфт за індивідуальними вимогами.

Переваги ліфтів Отіс

Ліфтові системи Otis на ринку більше 100 років, тому зайняли лідируючу позицію і не здають її до сих пір. Вибір ліфтів багатий, але загальні переваги бренду наступні:

 1. Надійність.
 2. Безпека.
 3. Стильний дизайн.
 4. Довгий термін служби.
 5. Можливість створення унікального ліфта.

Вести монтаж або встановлювати будь-які доповнення, поновлення повинні тільки фахівці. Тільки тоді можна гарантувати безпеку експлуатації ліфтової системи.

Купити ліфт Otis будь-якої моделі можна в нашому магазині професійного ліфтового обладнання. Ми гарантуємо гарне співвідношення ціни і якості.

Ціна ліфтів Отіс у нас нижче, ніж в середньому по ринку в Україні (зокрема, в Києві), завдяки ексклюзивним контрактам з компанією-виробником. Якщо ліфтової системи немає в наявності, ви можете її оформити під замовлення по каталогу.
Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.