sky
lift

Ліфти Doppler

Ліфти Doppler

Компанія Скайліфт, що працює на українському ринку з 2013 року, займається продажем, монтажем і подальшим обслуговуванням ліфтів. Компанія співпрацює з європейським виробником – компанією Doppler, завдяки цьому, асортимент, представлений в каталозі, відрізняється різноманітністю, техніка характеризується безпекою, надійністю.

Лифты
Doppler

У каталозі компанії представлені ліфти, для виконання широкого спектру завдань:

 1. пасажирські;
 2. панорамні;
 3. котеджні;
 4. лікарняні;
 5. шахтні;
 6. вантажні (великі і малі);
 7. ліфти без приямка. 

Компанія – розробник займається виготовленням паркувальних систем, ескалаторів, траволаторів, ліфтів за індивідуальним замовленням, з урахуванням всіх вимог замовника.

Що пропонує компанія?

Фахівці ТОВ Скайліфт, при співпраці з розробниками компанії Doppler, надають послуги:

 1. по розробці технічної документації;
 2. по монтажу та доставці кожного виду ліфтів, ескалаторів, траволаторів;
 3. по сервісному, гарантійному обслуговуванню;
 4. по диспетчеризації;
 5. по монтажу шахт.

Отримавши замовлення, інженери компанії в короткий термін розробляють і пропонують можливі варіанти, з урахуванням вимог. Від замовника потрібно вказати ключові характеристики:

 1. тип ліфта;
 2. вантажопідйомність;
 3. необхідна швидкість;
 4. комплектація.

Основні різновиди і характеристики ліфтів Doppler

Класичні пасажирські ліфти

Багатоповерхові житлові будинки і адміністративні споруди найбільш потребують якісних підйомників. Компанія займається розробкою та обслуговуванням сучасних пасажирських ліфтів, що відрізняються:

 • безшумністю;
 • безпекою;
 • плавним ходом;
 • точністю зупинок.

Залежно від моделі та приводу, вантажопідйомність устаткування становить від 200 до 5 000 кг, швидкість руху від 0,63 до 1 м / сек.

Панорамні ліфти

Компанія проектує і реалізує панорамні ліфти для бізнес-центрів, котеджів, готелів. Кабіна виготовляється з прозорого матеріалу, завдяки цьому відкривається прекрасний огляд, обладнання не має обмежень по швидкості, поверховості, вантажопідйомності. Ліфти монтуються всередині будівлі або зовні.

Котеджні ліфти

З метою комфортного просування всередині приватного будинку, компанія пропонує котеджні ліфти, призначені для будівель з двома, трьома, чотирма рівнями. Устаткування є різної конструкції, вантажопідйомність, характеризується:

 • мінімальним рівнем шуму;
 • плавністю руху і точністю зупинок;
 • економічністю.

Лікарняні ліфти

До підіймального обладнання для лікувальних установ пред’являються високі вимоги, від його надійності залежить життя і здоров’я людей. Виробник пропонує ліфти:

 • вантажопідйомністю від 30 до 1000 кг;
 • з різними розмірами кабіни;
 • широкими дверима, встановленими поручнями;

Устаткування має захист від перебоїв електричної мережі, відрізняється точністю зупинки, дозволяє налаштовувати інтервал закриття дверей, під час руху не створює шум і вібрацію.

Вантажні ліфти

Підйомники для перевезення вантажів відрізняються сучасним дизайном, забезпечують перевезення вантажів з необхідною частотою. Внутрішня поверхня захищена від пошкоджень, може бути прохідною, з вогнестійким покриттям. Доступні малі і стандартні моделі вантажопідйомністю від 100 до 10 000 кг.

Ліфти без приямку

Компанія проектує і проводить монтаж ліфтів нового покоління без приямка. Завдяки цьому знижуються витрати монтажних робіт, зберігається вільний простір. Ліфти без приямка можна встановити в будинках, де при проектуванні не передбачений підйомник. Ліфти без приямка – це оптимальний вибір при оснащенні котеджів, офісів, готелів, інших приміщень, що мають більше двох поверхів.

Пасажирські ліфти відрізняються системою підйому, вона може бути:

 • пневматичною – використовується при монтажі обладнання в котеджах, малоповерхових будинках, такий привід характеризується малошумністю, заощадженням електроенергії, швидким монтажем;
 • канатною – найбільш часто застосовуваний привід сьогодні, надійна і безпечна конструкція. Ліфти такого типу встановлюються в будівлях будь-якої поверховості;
 • гідравлічною – характеризується високою вантажопідйомністю, безшумністю, плавністю. Кабіни з даними приводом встановлюються в котеджах, заміських та багатоповерхових будинках, висота яких не перевищує 28 метрів. Машинне відділення гідравлічного приводу може розташовуватися в будь-якому місці.

Безпека ліфтового обладнання

При виготовленні і монтажі обладнання, особлива увага приділяється безпеці.

 • Приямок ліфта впливає на безпеку експлуатації. У ньому розташовуються натягач обмежувача швидкості, від якого залежить плавність і надійність переміщення кабіни. Стандартний розмір приямку становить від 1400 до 1600 мм. Компанія виготовляє ліфтове обладнання, яке потребує розміру приямку глибиною від 170 мм.
 • Кабіна оснащується датчиками стеження за натягом канатів, датчиками спрацьовування уловлювачів.
 • Система «уловлювачі плавного гальмування» забезпечують гальмування і зупинку кабіни при перевищенні швидкості або обриві каната.
 • Система безпеки «охорона шахти» контролює всі двері на рівнях. При відкритті будь-якої з них, система зупиняє кабіну.
Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.