sky
lift

Турецькі ліфти THISA (Тиса)

Наша компанія продає і встановлює пасажирські ліфти різних виробників. Доступною вартістю, розкішним видом і високою якістю і захистом серед них виділяються моделі турецького ліфтового обладнання компанії THISA.

Про виробника THISA ELEVATOR & ESCALATOR

Фірма THISA ELEVATOR & ESCALATOR виробляє пасажирське підйомне устаткування, включаючи ліфти та ескалатори, з 2007 року. Завдяки тому, що компанія впроваджує у виробництво новітні технології, її продукція користується великим попитом і експортують в різні країни Близького Сходу, Північної Африки, Азії та Європи.

Все обладнання THISA стандартизується за нормами ЄС, воно абсолютно безпечне, якісне та енергоефективне. Каталог компанії постійно поповнюється новою сертифікованою продукцією.

Про ліфти THISA

Компанія виробляє ліфти з машинним відділенням і без нього. У підйомниках використовуються редуктори з електродвигунами змінного або постійного струму. Ліфти переміщаються зі швидкістю до 3 м/с. Кабінки площею 0,28 – 5 м2 розраховані на 1 – 33 пасажири, а підйомники відповідно мають вантажопідйомність 100 – 2500 кг.

Багате оздоблення

Стіни кабін ліфтів шикарно оформлені ламінованим покриттям з інкрустацією, декорованим склом, сталевими неіржавіючими панелями з піскоструминної обробкою, загартованим склом і склом з малюнком (є величезний асортимент пейзажів), а також сталевими дзеркалами.

Стелі кабінок – неіржавіюче дзеркало з різьбленим візерунком, стандартне, сатиноване, затемнене зі світлодіодними світильниками. Підлога покривається мереживним загартованим склом, алюмінієвими листами, антибактеріальними ПВХ-панелями, гранітом різних видів тощо.

Всі кабіни в якості аксесуару мають дзеркала, і багато хто з них оснащені поручнями (особливо підйомники для людей з інвалідністю) зі сталі золотого або сріблястого кольору в тон до інших елементів оздоблення.

Асортимент

Крім пасажирських ліфтів та обладнання для пасажирів з особливими потребами компанія THISA пропонує офісні, панорамні і кухонні, автомобільні та вантажні ліфтові підйомники, а також ескалатори і траволлатори.

До кожного обладнання підбираються відповідні лебідки, автоматика дверей, контрольні пункти і керуючі панелі, а також інші компоненти ліфтового обладнання. Звернувшись до наших менеджерів, ви можете бути впевнені, що вам допоможуть замовити найкраще для ваших умов і можливостей ліфтове обладнання.

Сайт компанії Тіса www.thisaelevator.com/ru/

З каталогом продукції турецької компанії THISA можна ознайомитися тут. Завантажити Каталог THISA