sky
lift

Турецьке ліфтове обладнання ТМ AH@MET

Серед асортименту нашої компанії – продукція бренду AH@MET (Туреччина). Ми продаємо як готові ліфти, так і окремо кабіни, двері, двигуни, станції управління, кнопковие панелі, шахтні рами та інші елементи підйомного обладнання цого виробника.

Про ТМ AH@MET

Компанія, заснована в 1998 році, має завод площею 20 тис. м.кв в Коньї, набуває дедалі більшого поширення, лідирує в Туреччині і завойовує європейський ринок. На даний момент її продукція затребувана в понад сотні фірм в 48 країнах.

Все ліфтові компоненти виробляються за стандартами Європи (РЄ) і Євразії (ЕАС), що підтверджується численними сертифікатами. В AH@MET працюють тільки висококваліфіковані співробітники, використовують інноваційні технології, що гарантує якісні, надійні і безпечні ліфти.

Кабіни пасажирських підйомників

В каталозі виробника 71 модель ультрасучасних безпечних і комфортних кабін на любий смак з вентиляцією і освітленням. Їх стінки виготовляються з нержавіючої сталі, скла, ламинируются і обробляються оцинкованими листами.

У нас можна замовити будь-який колір і візерунок декору, включаючи яскраві тропічні пейзажі. Різнобарвні стелі є світлодіодні, скляні та лазерні. Покриття підлоги на вибір пропонується антибактеріальне, полівинилхлоридне, з натурального граніту (товщиною 20 мм), також в будь-якій кольоровій і візерунчастої гамі.

На сайті виробника можна ознайомитися з асортиментом кабін

Двері ліфтів

Колірна гамма сталевих дверей ТМ AH @ MET і вибір з 21 одинарної моделі і двох подвійних дверей дозволяє підібрати виріб в стиль і колір з інтер’єром будівлі. Додаткове освітлення в кабінці забезпечується за рахунок скляних вставок в дверях.

Є моделі з 1, 2, 3-ма скляними «віконцями» і без них. Майже всі дверцята мають ручки. Широкий асортимент дверної автоматики дає можливість підібрати механізм не тільки до нового ліфта, але і для ремонту вже встановленого під’емника.

На сайті виробника можна ознайомитися з асортиментом дверей.

Ліфтове оснащення

У каталозі компанії AH@MET великий вибір лебідок (24 моделі), 6 варіантів станцій управління і 70 моделей наказових постів. Панелі управління пропонуються горизонтальні та вертикальні, з дисплеями, що показують тільки цифри, додатково зі стрілками, що вказують напрямок руху, і без дисплеїв, для виклику ліфта в кабінці і на поверхах.

На сайті виробника можна ознайомитися з асортиментом: ліфтовыми двигунамистанціями управління ліфтівпанелями кнопок в ліфтахз видами оздоблень стін.

 

Звертайтеся до наших консультантів зручним для вас способом (на сайті, по телефону або в офісі). Ми допоможемо вам вибрати найбільш підходящу модель пасажирського ліфта AH@MET і встановимо в Києві або в будь-якому іншому районі України за вигідною вартості і для будівлі будь-якого призначення.