sky
lift

Оздоблення ліфтів

ТОВ «Скайлифт» надає повний комплекс послуг по внутрішній обробці ліфтових кабін. Ми працюємо з різними оздоблювальними матеріалами, втілюємо сміливі ідеї і впроваджуємо унікальні технічні рішення.

Обробка різних типів ліфтів

Внутрішня обробка пасажирських ліфтів. Непривабливі, похмурі кабіни, оформлені за застарілими стандартами, відходять у минуле. Ліфти у багатоповерхових житлових будинках та адміністративних будівлях набувають новий вигляд. В обробці стін використовуються практичні, міцні, не схильні до зносу матеріали – нержавіюча сталь, дзеркала, ламінований пластик з візерунками або імітацією натуральних текстур.

Обробка вантажних автомобільних ліфтів. Такі підйомні механізми експлуатуються в складних умовах і піддаються постійним механічним навантаженням. Для обробки використовуються міцні, надійні, зносостійкі матеріали – нержавіюча сталь, метал з гальванічним напиленням або порошковим покриттям.

Дизайнерська обробка котеджних ліфтів. Кабіна ліфта повинна гармонійно вписуватися в інтер’єр будинку. Для обробки підлоги і стін використовуються дорогі, елітні матеріали – натуральне дерево, шкіра, камінь, текстиль. Загальну стилістику доповнюють дзеркальні і скляні елементи.

Обробка панорамного ліфта. Стіни панорамної кабіни виготовляються з ударостійкого загартованого скла. Прозорі елементи ефектно поєднуються з декоративними деталями з нержавіючої сталі та інноваційних пластиків.

Обробка лікарняних ліфтів. До ліфтовим кабінах медустанов пред’являються підвищені вимоги гігієнічності. Для внутрішньої обробки використовується сталь – нержавіюча або з зміцнюючих покриттям. Спеціальні види обробки ліфтів для лікарень не вбирають забруднення і легко дезінфікуються.

Невід’ємний елемент внутрішньої обробки – освітлювальні прилади. Варіюючи схеми освітлення, можна створювати нові дизайнерські образи. Наприклад, за допомогою точкових світильників оформляється стелю з імітацією зоряного неба.

Ви хочете створити ексклюзивний дизайн кабіни ліфта? Або, бути може, бажаєте замовити стильний, але недорогий варіант оформлення? Незалежно від того, наскільки великі Ваші ідеї, у співпраці з компанією «Скайлифт» вони будуть легко реалізовані. Ціна оздоблення ліфта залежить від рівня складності виконуваних робіт і вартості застосовуваних оздоблювальних матеріалів.

Звертайтеся до професіоналів

ТОВ «Скайлифт» пропонує використовувати сучасну обробку вашого нового ліфта або вже того, що прослужив вам довго від провідних виробників ринку. Ми зможемо підібрати оздоблювальні матеріали для стін, дверей, стелі і підлоги, які підійдуть саме вашій будові і буде служити довго.

Ми гарантуємо:

  • Професіоналізм. Наші фахівці: монтажники, електромеханіки пройшли навчання в Європі;
  • Швидкість. Ми робимо розрахунок вартості робіт протягом одного дня. Строк поставки нових матеріалів для обробки – від 15 днів після вашого замовлення. Монтаж – від 5 днів. Черговий механік прибуде за викликом протягом півгодини. Строк поставки комплектуючих – від п’яти днів;
  • Надійність. ТОВ «Скайлифт» надає гарантійне обслуговування на протязі п’яти років і більше.

Хочете знати, скільки коштує новий ліфт для вашого будинку або оновлення зовнішнього вигляду вже працюючого ліфта, телефонуйте за номером: (044) 337-04-66 і ми зробимо індивідуальний розрахунок безкоштовно, або заповніть форму на сторінці, це полегшить розракунок.