sky
lift

Ліфти Maspero Elevatori

Наша компанія пропонує киянам і жителям інших міст України ліфтове обладнання відомого італійського виробника Maspero Elevatori (Масперо). Ця компанія випускає високоякісні, надійні європейські вертикальні, похилі, спеціалізовані, промислові ліфти, траволатори і ескалатори.

Про компанію Maspero Elevatori

Всесвітньо популярний бренд з піввікової історією Maspero Elevatori є лідером в сфері розробки проектів, виготовлення і обслуговування підйомного устаткування будь-якого призначення. Його продукція виготовляється на заводі в Appiano Gentile (Комо) за євростандартами якості і безпеки, з сертифікацією UNI EN ISO 9001: 2008.

ГК Maspero Elevatori має п’ять філій в Італії і шість в інших країнах світу. Її вигідні переваги:

  • Висока компетентність, багатий досвід і професіоналізм команди;
  • Повна безпека, надійність і 100% -ва якість ліфтів;
  • Реалізація будь-яких технічно складних проектів;
  • Гнучкий підхід до кожного клієнта;
  • Вміння догодити навіть самому вимогливому замовникові;
  • Мінімальні експлуатаційні витрати (доступні запчастини, малі витрати на техобслуговування і роботу устаткування).

Вертикальні ліфти

Maspero Elevatori пропонує широкий асортимент високотехнологічного обладнання для котеджів, кафе, громадських, адміністративних, навчальних, медичних та промислових будівель, як з оформленням економ-класу, так і з престижним ексклюзивним декором.

Підйомники з нахилом

Компанія Maspero Elevatori – віртуоз у виробництві похилих ліфтів з панорамними скляними стінами, вантажопідйомністю до 3 т і швидкістю 3 м/с, які встановлюють всередині і зовні ресторанів і громадських споруд, для підйому в гори і на оглядові майданчики.

Це обладнання з автоматичними розсувними дверима попереду і з боків, рекуперативним гальмуванням, двигунами на сонячній енергії, механізованими напрямними, каучуковими роликами, бездротовим автоуправління, 2-спрямованими системами зв’язку, змінним нахилом, з безшумним і безпечним ходом.

Спеціальні та промислові ліфти від Maspero Elevatori

Італійський виробник може виготовити самі технічно складні підйомники: на воді на платформі, для підйому навантаженого авто і доставки його в підземний гараж, сходові і мобільні платформи, вибухозахищені ліфти  тощо. Компанія виробляє обладнання для експлуатації у важких умови для хімічної, гірничодобувної та нафтохімічної промисловості на землі і на воді.

Завантажити каталог Maspero-Tailored-Solutions 

Завантажити каталог Maspero-Presentation 

Завантажити каталог Maspero-Mobility-Solutions
[wonderplugin_pdf src=”https://lift.kiev.ua/wp-content/uploads/2018/09/Maspero-Mobility-Solutions.pdf” width=”100%” height=”600px” style=”border:0;”]